znak obce Lubná fotografie z obce Lubná

Autobusová doprava v naší obci

Nejbližším řádným termínem pro změny autobusových jízdních řádů je neděle 4. března 2012. V tomto termínu dojde v Královéhradeckém i Pardubickém kraji k minimálnímu množství změn. Jejich soupis bude zveřejněn v předstihu na stránkách www.oredo.cz .
Zásadnější změny proběhnou v Pardubickém kraji od 1. 4. 2012. Konečná podoba jízdních řádů platných od 1. dubna 2012 bude zveřejněna 5. března 2012 na www.oredo.cz...V druhé polovině prosince se našim občanům naskytl neobvyklý pohled na autobus firmy Zlatovánek. Ten zastavil před zastávkou (Lubná, u lípy), po vystoupení pasažérů chtěl řidič pokračovat v jízdě, ale skončil mimo vozovku. O tom, jak je toto místo nebezpečné především v zimním období pro řidiče, cestující, obzvláště pak pro děti, víme všichni. Proto jsme využili možnosti a zaslali připomínky na základě podnětů od Vás občanů na firmu Oredo s. r. o. Hradec Králové. Jednalo se o zařazení zastávky (Lubná, horní), kde je i točna autobusu, do dopravní obslužnosti, o upozornění na stálé zpoždění různých autobusů, o špatné návaznosti linek jedoucích do Litomyšle přes Poříčí a Dolní Újezd a další. O tom, jak posoudí naše připomínky zodpovědní pracovníci, se dozvíme 4. 3. 2012, kdy je nejbližší termín změny jízdních řádů v Pardubickém kraji.
V případě, že budete svědky ne zcela ideálního fungování autobusové dopravy, předejte tuto informaci na OÚ Lubná (email: obec@lubna.cz nebo telefon 461 745 215). Je třeba poznačit, o jakou linku se jedná, datum, hodinu a popis chyby.

autor: Obec Lubná | 22.02.2012  |  Komentářů: 0  |  Přečteno: 2103x


Další články z kategorie Upozornění:
Přehled plánovaných odstávek ČEZ Distribuce, a. s. v naší obci - 2. a 3.12.
Uzavírka silnice v Poříčí - výlukové autobusové jízdní řády
5. výzva na kotlíkové dotace v Pardubickém kraji
Povinnost čipování psů od 1. 1. 2020
Uzavírka silnice na Českou Třebovou
Likvidace odpadních vod
Poplatky za komunální odpad, psy a sms
Policie ČR - Poznáváte tohoto muže?
Informace Policie ČR - Hola hola, škola volá!
Poplatky za svoz odpadu, psa a sms - splatnost do 31. 3. 2018
Volba prezidenta republiky II. kolo - důležité informace pro voliče

Od 26.7.2008: 1455381 návštěv, celkem: 1463944, inet24 © 2003 - 2020  
Prohlášení o přístupnosti