znak obce Lubná fotografie z obce Lubná

Autobusová doprava v naší obci

Nejbližším řádným termínem pro změny autobusových jízdních řádů je neděle 4. března 2012. V tomto termínu dojde v Královéhradeckém i Pardubickém kraji k minimálnímu množství změn. Jejich soupis bude zveřejněn v předstihu na stránkách www.oredo.cz .
Zásadnější změny proběhnou v Pardubickém kraji od 1. 4. 2012. Konečná podoba jízdních řádů platných od 1. dubna 2012 bude zveřejněna 5. března 2012 na www.oredo.cz...V druhé polovině prosince se našim občanům naskytl neobvyklý pohled na autobus firmy Zlatovánek. Ten zastavil před zastávkou (Lubná, u lípy), po vystoupení pasažérů chtěl řidič pokračovat v jízdě, ale skončil mimo vozovku. O tom, jak je toto místo nebezpečné především v zimním období pro řidiče, cestující, obzvláště pak pro děti, víme všichni. Proto jsme využili možnosti a zaslali připomínky na základě podnětů od Vás občanů na firmu Oredo s. r. o. Hradec Králové. Jednalo se o zařazení zastávky (Lubná, horní), kde je i točna autobusu, do dopravní obslužnosti, o upozornění na stálé zpoždění různých autobusů, o špatné návaznosti linek jedoucích do Litomyšle přes Poříčí a Dolní Újezd a další. O tom, jak posoudí naše připomínky zodpovědní pracovníci, se dozvíme 4. 3. 2012, kdy je nejbližší termín změny jízdních řádů v Pardubickém kraji.
V případě, že budete svědky ne zcela ideálního fungování autobusové dopravy, předejte tuto informaci na OÚ Lubná (email: obec@lubna.cz nebo telefon 461 745 215). Je třeba poznačit, o jakou linku se jedná, datum, hodinu a popis chyby.

autor: Obec Lubná | 22.02.2012  |  Komentářů: 0  |  Přečteno: 2573x


Další články z kategorie Upozornění:
Datové schránky od 1.1.2023
Informace Českého telekomunikačního úřadu pro občany, kteří přijímají televizi přes anténu
ORDINACE MUDr. ZAHNÁŠOVÉ OZNAMUJE
Kotlíkové dotace
Informace k jízdním řádům veřejné linkové osobní dopravy

Krajský web pomůže Ukrajincům s hledáním práce
Interaktivní mapa pro vyhledání nejbližšího lékaře
INFORMACE PRO MAJITELE KOTLŮ NA TUHÁ PALIVA
Pozor, senioři jsou v ohrožení! Informace Policie ČR
Poplatky v roce 2022
Finanční úřad pro Pardubický kraj - NECHOĎTE - VOLEJTE - PODEJTE
Od 26.7.2008: 2059287 návštěv, celkem: 2067850, inet24 © 2003 - 2022  
Prohlášení o přístupnosti