Úspěšné zakončení kurzu

Po devítitýdenním snažení 11 šikovných žen přišla 18. 12. poslední lekce kurzu Výzva na souboj s váhou, který všem pozměnil život. Nejenže jsme redukovaly hmotnost celkem o úžasných 69 kg, ale především z toho bylo 59 kg tukové hmoty (to je, jako byste si představili sloupec 236 čtvrtkilových kostek sádla). Kurz jsme zakončili velmi příjemně a slavnostně za účasti pana starosty předáním finančních odměn a dárků. Následoval přípitek a raut ze zdravých jídel...

 

Většina účastnic na začátku neměla žádné zkušenosti s fitness, neměla valnou kondici, dokonce tam byla vada páteře, dříve prodělaná fraktura hrudníku, operace srdce a problémy s vysokým krevním tlakem.  Ani tyto handicapy nezabránily v rozhodnutí se sebou něco dělat a přineslo to své ovoce. Kurz účastnicím zlepšil některé zdravotní problémy, výrazně zlepšil jejich kondici, sebevědomí, získaly správný náhled na životosprávu a celkově dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl.
Zda účastnice pochopily a správně si zabudovaly informace z kurzu, jsme se přesvědčily na zkušebním přeměření po Vánocích. Výsledek je úžasný – 7 z 10 přeměřených „Výzvaček“ svou váhu přes Vánoce ještě zredukovalo nebo si ji na desetinky udrželo.
K tomuto výsledku a rozhodnutí se sebou něco dělat bych chtěla účastnicím ještě jednou pogratulovat.
DALŠÍ KURZ BUDE ZAČÍNAT  21. ÚNORA. Kapacita je omezená. Pro více info volejte co nejdříve 605 877 699.

Těší se na vás Mgr. Jitka Rubková.

autor: Obec Lubná | 27.12.2012  |  Komentářů: 0  |  Přečteno: 3677x