Silvestrovský ohňostroj

Každý rok se naše malebná obec připravuje na jedinečnou událost, která rozjasní oblohu a srdce většiny obyvatel. Je to ten okamžik, kdy se společně loučíme s uplynulým rokem a vítáme nový s radostí a nadějí. Silvestrovský ohňostroj před obecním úřadem se stal tradicí, kterou naši občané každoročně očekávají a mají ji rádi.

Nádherné výbuchy světla a barvy se tyčí do nebe, osvětlují noc a přinášejí do naší obce atmosféru radosti a oslav. Pro malé i velké je to okamžik úžasu, kdy se naše společenství sjednocuje ve chvíli oslav a radosti. Pro mnohé z nás je to symbol nových začátků, přání a snů, které se plní pod zářivým nebeským pláštěm ohňostroje.

Před obecním úřadem zastupitelé obce rozdávají starostovskou polévka, svařené víno a jablečný mošt obstarávají Lubenské ženy.

Přijďte se připojit k naší obecní rodině. Ať už jste příchozí nebo starousedlíci, vítáme vás s otevřenou náručí. Nezapomeňte označit datum v kalendáři a připojit se k nám, abyste zažili magii silvestrovského ohňostroje, která nás spojuje!

autor: Martin Břeň | 25.02.2024  |  Komentářů: 0  |  Přečteno: 77x


Fotografie ke článku: